PIKEUR KLEA EN ASKAN VARIO

Ontwerp jouw persoonlijke jas met de vele kleur combinaties die de nieuwe KLEA VARIO en ASKAN VARIO van Pikeur bieden.
Kies uit de 7 verschillende kleuren opties voor de jas en kragen om zo je eigen unieke wedstrijdjas te creëren. De slank gesneden jas, het bi-elastische en ademende materiaal zorgen voor de perfecte pasvorm. Voorzien van zakken met ritssluiting, welke beide jassen een zeer sportieve uitstraling geven.
KLEA VARIO voor dames: Twee-gedeelde kraag met contrasterende stof langs de rand welke ook terugkomt langs de splitten. De verborgen rits aan de voorkant verhoogd het draagcomfort. De jas is voorzien van ventilerende stof onder de oksels welke zorgt voor een optimale ventilatie.
ASKAN VARIO voor heren – Deze moderne heren jas kan eveneens volledig gepersonaliseerd worden. De kraag is in contrasterende stof welke ook terug komt langs de splitten.
KLEA VARIO is verkrijgbaar in de maten 34 – 48 en 72 – 96, en ASKAN VARIO in maten 44 – 58 en 90 – 110. Beide jassen kunnen samengesteld worden in de kleuren grijs, smoked blue, nightshadow blue, rood, zwart, royal blue en nachtblauw.
Terug